#147Pamiętacie moją świąteczną wishlistę? Cudownie się złożyło, że część z tych rzeczy udało mi się zdobyć :) Ostatnio mam niesamowite szczęście do książkowych wyprzedaży - trzy biografie projektantów (Diora, Balenciagi i Saint Laurenta) kupiłam w cenie jednej książki! Będzie czytane! :D (gdyby doba była dłuższa o kilka godzin)... 

Dostałam też swetry od Zaful: długi oliwkowy golf i czarny sweter typu 'cold shoulder'. Paczka przyszła w samą porę, bo golf jest idealny na ujemne temperatury, mieści się pod kurtką i nawet przyzwoicie grzeje. Jedyne minusy to dość krótkie rękawy i to, że dodaje mi jakichś 10cm w biodrach... ALE kto by się tym przejmował w takie zimno, prawda??!

turtleneck - Zaful, jacket - Rosegal (similar here), jeans - no name, creepers - Demonia

Do you remember my Christmas Wishlist? I guess I am quite a lucky person, because now I own some of these things from the list :) Recently I bought three biographies (Dior, Balenciaga and Saint Laurent) for less than one book normally costs. Can't wait to read them (if I had some more time...)
Also I received those two sweaters from Zaful: very cosy turtleneck and black cold shoulder sweater. Today I'm wearing the first one. I really like how it looks with my biker jacket and that it is so warm and comfy. The sleeves are a little bit too short, however. I like it anyway!

Comments

 1. Kurtka przysłania Ci biodra, więc żadnych dodatkowych centymetrów nie widać ;)
  Jest fajny, bo pasuje do Twojego stylu!

  ReplyDelete
 2. uwielbiam tą kurtkę ! jest genialna ;)

  ReplyDelete
 3. Eeee tam, nie ma czym się przejmować, te swetrzyska już mają to do siebie, że niestety dodają nam tu i ówdzie, ale są mega przyjemne i ciepluchne :D
  kolor bardzo ladny wybrałaś, mega oryginalny, rzadko spotykany- sama do moich rudości dumnie bym taki nosiła <3

  ReplyDelete
 4. I need an olive sweater so badly! Ack! You look fantastic! <3

  – Anna

  www.melodicthriftychic.com

  ReplyDelete

Post a Comment