#124


Właściwie to chciałam napisać, jak bardzo nienawidzę Walentynek, ale chyba jestem za stara i nie jara mnie już to całe hejtowanie. Of kors nadal uważam, że miłość powinno się okazywać całym rokiem, ale co mnie to interesuje? Po prostu kochajcie się i szanujcie!
Z tej okazji założyłam nawet bluzkę z nadrukiem serduszek (kto by pomyślał?!) od Natashy Pavluchenko, ale więcej w tym outficie grunge'u niż romantyzmu.
Bomber jest ze sklepu dresslink, a spódniczka to najnowszy łup z second handu, kosztowała 3zł i wymagała drobnej poprawki krawieckiej. Ale to prawie za darmo!
Spread the love people! <3

top - Natasha Pavluchenko, similar here, bomber jacket - dresslink, skirt - second hand, creepers - Demonia via creepers.pl, choker - choies 


I wanted to tell you that I hate Valentine's Day, because love is more than buying flowers and chocolates one day in a yeat, but I came to the conclusion that hating this all is even worse. Hey! Every occasion is great to surprise your beloved ones, to show your love and attention. 

I even wore a top with a heart print, isn't it surprising? I paired it with plaid skirt from second hand and bomber jacket from dresslink. This look is more grunge than romantic, huh. WHO CARES? Spread the love, people!

Comments

 1. No co Ty, Walentynki są urocze!
  Wszystkie wesołe, nie smętne i martyrologiczne święta trzeba obchodzić! i cieszyć się, że są!
  przecież to tak naprawdę Święto stworzone po to, by kobiety od chłopów swych mogły prezenty wyłudzać ;P

  bomber super, świetnie kolorem kontrastuje ze spódniczką!
  Taka bardzo "Twoja" całość!

  ReplyDelete
 2. Masz absolutną rację, walentynki powinniśmy obchodzić 365 dni w roku, a nie tylko 14 lutego- strasznie przereklamowane i skomercjalizowane robi się te święto :/
  a tu chodzi przecież choćby o poświęcenie chwili drugiej osobie, a nie nagle jakieś drogie prezenty :/


  kiecka świetna! I właśnie za to uwielbikam buszować w SH, bo można ubrać się za grosze, a wciąż wyglądać modnie i stylowo- kochana jesteś doskonałym tego przykładem :)

  pozdrawiam :)
  Daria

  ReplyDelete
 3. Świetna stylizacja! Kurteczka super!

  www.fashion-utopia.pl

  ReplyDelete
 4. The blouse with the skirt is perfect! <3

  - Anna

  www.melodicthriftychic.com

  ReplyDelete

Post a Comment