#119


A więc takie mam teraz włosy. A raczej miałam, bo czerwień uwielbia się szybko wypłukiwać, a zdjęcia robione były 3 dni po fabowaniu. Ałtficik ten miałam na sobie na Andrzejkach - czarna szyfonowa bluzka, czarna spódnica (zdobyta na SWAPie), creepersiątka moje ukochane i błyszczące disco rajtuzy (w których za długo się nie polansowałam, bo zaraz poszło mi oczko). Pasek z ćwiekami był konieczny, żeby talia mi się gdzieś nie zgubiła. Powiało mhhrrokiem, co?

blouse, skirt, belt - second hand, creepers - Demonia via creepers.pl

This is how my hair looks like (or looked like, because red hair dye tends to fade away quickly). I love how it contrasts with black clothes. I wore this outfit for a party few days ago. Black sheer blouse, black skirt and creepers are a great combo. I also had these shiny silver tights, but they ripped so quickly and I had to take them off. Anyway, I had a really great time. 
How do you like it?

Comments

 1. Kup sobie na allegro albo w jakiejś drogerii (im mniejsza, tym większa szansa, że mają) taką maskę-odżywkę przedłużającą trwałość koloru do czerwonych włosów. Z firmy Marion :)
  W czasach, gdy myłam włosy szamponami z SLSem (niestety, to największy wróg koloru, zwłaszcza takiego) ratowałam się nią - teraz maskuję nią odrosty.
  Wcieraj we włosy, nie w skórę.
  Zostaw na długo, długo.
  Zobaczysz różnicę - tylko dobrze umyj ręce, bo barwi srogo ;P

  Powinno pomóc.

  Jeśli SLS w szamponie Ci nie jest straszny, to kup sobie szampon Joanny albo Venity (obydwa spoko) do włosów rudych i czerwonych.
  Możesz polecieć jakimś innym, bardziej profesjonalnym i droższym - na Allegro masz tego mnóstwo.
  Również lekko koloryzują :)

  Mam nadzieję, że pomogłam - wiesz, mam czerwonopigmentowe kłaki od 2007, więc trochę już z nimi przeszłam ;P Mam doświadczenie ;P

  Wyglądałaś świetnie - może trochę mrocznie, fakt, ale taka stylówka pasuje do Ciebie.
  Bluzkę bym kradła!

  ReplyDelete
  Replies
  1. poszukam tej odżywki, dzięki! Na razie używam szamponu i odżywki Isana do czerwonych farbowanych, ale będę testować nowości :)

   Delete
  2. o, spoko spoko - one też były w porządku.
   A tej maski-odżywki poszukaj, to taki dwupak, podwójna saszetka.
   Spokojnie jedna część na jeden raz Ci wystarczy :)

   Delete

Post a Comment