#12

Te dwa zdjęcia biorą udział w konkursie na 'wiosenną stylizację', zorganizowanym przez lokalną stronę internetową poświęconą modzie. Do zgarnięcia jest bon o wartości 100zł na zakupy w Reserved, niby nic, ale stówa piechotą nie chodzi ;) zresztą, patrząc na inne zdjęcia jestem pewna że nie wygram, bo niektóre uczestniczki wykazały się nie lada wyobraźnią. Mimo wszystko uważam, że warto brać udział w takich konkursach, nawet jeśli szanse są niewielkie, tak dla sprawdzenia samego siebie. Na tle innych nadesłanych zdjęć widać jak na dłoni, czego brakuje, co wypadałoby zmienić, nad czym popracować a czego się pozbyć. Z jednej strony wiem, że nie mam szans, ale z drugiej jestem dumna z siebie, bo jeszcze rok temu w ogóle nie miałabym odwagi wysłać swoich zdjęć. koszula Candy - staffbymaff.com, collar clips - katherine.pl, spodnie - House, szpilki - New Look

Comments

 1. Looks so cool. Love it!

  Kisses,

  Nico

  www.nicoleta.me

  ReplyDelete
 2. Zdjęcia są niesamowite ! Wyglądasz cudownie :)! <3
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. So pretty! Love that blouse, the pop of green is perf!

  ox from NYC!
  davie+erica

  LPFashionPhilosophy

  ReplyDelete
 4. Have a Lovely Day,

  Nicole

  www.nicoleta.me

  ReplyDelete
 5. Masz bardzo fajne podejście:) Już samo wysłanie zdjęć było dla Ciebie odważnym krokiem. Jak nie w tym konkursie wygrasz, to w innym, ważna jest chęć:) A zdjęcia mi się podobają:)

  ReplyDelete
 6. dokładnie kto nie będzie próbował to nigdy się mu nie uda :) Koszula bardzo ciekawa. Pozdrawiam i zapraszam do mnie:)

  ReplyDelete

Post a Comment