Valentine's Day Wishlist with Zaful & Rosegal & Dresslily
Temat dzisiejszej Wishlisty to Walentynki, ale nie pomyślcie sobie, że obchodzę ten dzień hucznie. Dla mnie to dzień jak każdy inny, no i oczywiście uważam, że miłość powinniśmy okazywać sobie na codzień w różny sposób, nie tylko zabierając sympatię na randkę raz w roku. Ale wiadomo jak świat jest skonstruowany, nagłówek musi przyciągać uwagę i się klikać. Jak chcecie, to możecie potraktować to jako podpowiedź, jak się ubrać na randkę. Ja wybrałam po prostu parę fajnych kiecek i pasujących sweterków, które chciałabym mieć. Moim absolutnym faworytem jest welurowa sukienka z nadrukiem księżyców i gwiazd - ma zdejmowany choker, koronkę przy dekolcie i pasek w talii - ideał! 
Jeśli na dodatek któraś z rzeczy Wam się spodoba, to mam dla Was kody rabatowe: ZafulChen - 10% zniżki w sklepie Zaful

RosegalChen - 10% zniżki w sklepie Rosegal

DresslilyChen - 10% znżki w sklepie Dresslily
Today's Wishlist is not about Valentines Day, I do not celebrate it at all. In my opinion people should spread love on everyday basis, not only once a year. But also I don't mind if you like this day!
To be honest I just wanted to show these beautiful things I'd like to own; my absolutely favorite is black velour dress with moon and stards print. It has detachable choker, lace details and waist belt - perfection!
Also if you'd like to buy some of these, here I come with promotion codes:


Zaful Valentines Day 2018 Special Promotion - 10% off with the code ZafulChen
Rosegal Best Valentine Gift 2018 - 10% off with the code RosegalChen
Dresslily Spring Clothes 2018 Promotion - 10% off with the code DresslilyChen

Comments