#167


Co tam u Was? Przede mną pakowanie i znowu jazda po całej Polsce z naszym kochanym PKP, dwoma rowerami i walizkami. Nie mam pojęcia, jak to wszystko ogarniemy, szczerze mam już dosyć trybu życia beduina i pragnę auta - wiem, że w dobie coraz większej popularności zero waste i eco friendly taka wypowiedź to strzał w stopę, ale starość nie radość i chciałoby się chociaż raz wrzucić wszystko w bagażnik i nie martwić się, czy wszystko wejdzie do walizki, czy pociąg będzie miał miejsce przystosowane do przewozu rowerów i jak zgrać te wszystkie pieprzone przesiadki, żeby nie zostać w środku nocy w jakimś Wygwizdowiu Wielkim bez możliwości noclegu...
Uff! Przebrnęliście przez ten wstęp? To teraz o miłych rzeczach :)
Po raz pierwszy mam na stopach piękne białe pantofelki, które sprawiłam sobie w maju. Mam rozmiar dość niestandardowy i niektóre trzydziestki siódemki spadają mi z pięt, więc jeśli planuję zakupić obuw na wysokim obcasie, to zawsze wybieram model zabudowany lub z paskiem na kostce. Te akurat takowego paska nie posiadają, ale fason tak bardzo mi się spodobał, że bezmyślnie kupiłam - choćbym miała tylko oglądać je stojące na półce. Spróbowałam z wkładkami żelowymi, które wkłada się do środka buta i jest trochę lepiej, stopa w miarę się trzyma, ale jeśli znacie jeszcze jakieś skuteczne triki na spadające buty to koniecznie dajcie znać w komentarzu! Te cudeńka chciałabym nosić częściej, więc każda rada będzie na wagę złota :)

blouse - Banggood, jeans & heels - Stradivarius

Hello everyone! How are you? I'm moving again and I can't stand the thought that I will have to travel by train with all that stuff and two bikes and I have no idea how I will manage to survive and I wish I could have a car so I could put all this shit into the car and just go... Geez! Do you have the same problems? I can't  be a minimalist, I always have too much things with me and it's always a problem when it comes to packing.
Well, if you managed to go through this, now it's the pleasant part of this post. My lovely white pumps I bought in May, styled for the first time! I was afraid of wearing them because classic pumps always keep slipping off, I used to wear ankle boots or Mary Janes to avoid that. But I discovered how gel cushions for heels work and here I am in my white pumps! I would love to wear them more often in retro style outfits or even with plain jeans and shirt. How would you style them? Tell me your ideas!

Comments