#129


Choć wszystkie modowe poradniki mówią, że to absolutny must have w każdej kobiecej szafie, ja wciąż nie mam ani jednej klasycznej białej koszuli. Może to kwestia tego, że nie miałam jeszcze w swojej karierze żadnej 'poważnej' pracy, która nakazywałaby formalny dress code? Albo zwyczajnie lubię wszelkie udziwnienia, kolorowe kołnierzyki, wzory, koronki i żaboty? Boję się, że to początki syndromu zbieractwa, bo każdą z tych koszul założyłam ledwie kilka razy. Jednak szczególnie upodobałam sobie tą (tę?) w czarno-białą pepitkę; choć jest to rozmiar 48, lubię się oszukiwać i mówić jak na blogerkę przystało: oversize! Jest ogromna, ma duży spiczasty kołnierzyk i szerokie mankiety, dzięki czemu wygląda świetnie założona pod sweter - kołnierzyk potrafi 'zrobić' cały outfit! Dzisiaj owa koszula gra główne skrzypce i występuje w roli minimalistycznej. 
shirt - second hand, creepers -Demonia 

White classic shirt is said to be a 'must have' in every woman's wardrobe. Why don't I have one? You see, I've got plenty of shirts with different details, like colorful collar, ruffled cuffs, polka dot print or sparkling fabric... Maybe it's because I didn't have any formal dress code at work yet...
I like especially this houndstooth print shirt, which is in size 48, but I like to call it 'oversize'. I love to wear sweqaters on the top of this shirt, because this super retro collar looks awesome! But this time I decided to keep it quite minimalistic and wear it with plain black pants and black creepers.

Comments

  1. nie wierzę, że to taki wielki rozmiar ;P
    wygląda na nieco większą, ale nie aż tak ;P

    jest świetna!

    ReplyDelete

Post a Comment