Saturday, February 13, 2016

#124


Właściwie to chciałam napisać, jak bardzo nienawidzę Walentynek, ale chyba jestem za stara i nie jara mnie już to całe hejtowanie. Of kors nadal uważam, że miłość powinno się okazywać całym rokiem, ale co mnie to interesuje? Po prostu kochajcie się i szanujcie!
Z tej okazji założyłam nawet bluzkę z nadrukiem serduszek (kto by pomyślał?!) od Natashy Pavluchenko, ale więcej w tym outficie grunge'u niż romantyzmu.
Bomber jest ze sklepu dresslink, a spódniczka to najnowszy łup z second handu, kosztowała 3zł i wymagała drobnej poprawki krawieckiej. Ale to prawie za darmo!
Spread the love people! <3

top - Natasha Pavluchenko, similar here, bomber jacket - dresslink, skirt - second hand, creepers - Demonia via creepers.pl, choker - choies 


I wanted to tell you that I hate Valentine's Day, because love is more than buying flowers and chocolates one day in a yeat, but I came to the conclusion that hating this all is even worse. Hey! Every occasion is great to surprise your beloved ones, to show your love and attention. 

I even wore a top with a heart print, isn't it surprising? I paired it with plaid skirt from second hand and bomber jacket from dresslink. This look is more grunge than romantic, huh. WHO CARES? Spread the love, people!

4 comments:

 1. No co Ty, Walentynki są urocze!
  Wszystkie wesołe, nie smętne i martyrologiczne święta trzeba obchodzić! i cieszyć się, że są!
  przecież to tak naprawdę Święto stworzone po to, by kobiety od chłopów swych mogły prezenty wyłudzać ;P

  bomber super, świetnie kolorem kontrastuje ze spódniczką!
  Taka bardzo "Twoja" całość!

  ReplyDelete
 2. Masz absolutną rację, walentynki powinniśmy obchodzić 365 dni w roku, a nie tylko 14 lutego- strasznie przereklamowane i skomercjalizowane robi się te święto :/
  a tu chodzi przecież choćby o poświęcenie chwili drugiej osobie, a nie nagle jakieś drogie prezenty :/


  kiecka świetna! I właśnie za to uwielbikam buszować w SH, bo można ubrać się za grosze, a wciąż wyglądać modnie i stylowo- kochana jesteś doskonałym tego przykładem :)

  pozdrawiam :)
  Daria

  ReplyDelete
 3. Świetna stylizacja! Kurteczka super!

  www.fashion-utopia.pl

  ReplyDelete
 4. The blouse with the skirt is perfect! <3

  - Anna

  www.melodicthriftychic.com

  ReplyDelete